Ekologiczna Pralnia Perła

 • Bliżej Natury.

  Pralnia Perła to pierwsza pralnia w Trójmieście wykorzystująca technologie Wet Cleaning, gwarantującą 100% czystości i świeżości bez wykorzystania chemikaliów. Dzięki delikatnym programom prania, w pełni biodegradowalnemu proszku i mydle oraz sprzętowi do obróbki końcowej technologia Wet Cleaning umożliwia zachowanie zawsze idealnie świeżych i czystych ubrań. Czytaj Więcej
 • Bliżej Natury.

  Pralnia Perła to pierwsza pralnia w Trójmieście wykorzystująca technologie Wet Cleaning, gwarantującą 100% czystości i świeżości bez wykorzystania chemikaliów. Dzięki delikatnym programom prania, w pełni biodegradowalnemu proszku i mydle oraz sprzętowi do obróbki końcowej technologia Wet Cleaning umożliwia zachowanie zawsze idealnie świeżych i czystych ubrań. Czytaj Więcej


Pierwsza pralnia wodna Wet Cleaning w Trójmieście

Używanie i usuwanie chemikaliów jest coraz bardziej kontrolowane prawnie, co prowadzi do tego, że przemysł pralniczy zaczyna używać bardziej ekologicznych metod czyszczenia. Jedną z tych metod czyszczenia, która w szczególności zyskała popularność jest wet-cleaning, przyjazny dla środowiska proces czyszczenia, który czyści najdelikatniejszą odzież bez uszkadzania delikatnych włókien.

Nasza pralnia wodna słynie z tego, że wszelkie usługi (m.in. pranie odzieży, maglowanie) wykonujemy zgodnie z ustalonym z klientem terminem i w konkurencyjnych cenach. Podczas czyszczenia używamy jedynie ekologicznych i nieszkodliwych dla ludzi i zwierząt środków. W czasie każdego prania usuwamy roztocza, alergeny i skutecznie pozbywamy się nawet najtrudniejszych do usunięcia plam oraz zabrudzeń. Już dziś serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do składania zamówień na nasze pralnie ekologiczne!

Oferta współpracy dla firm

Świadczymy zlecenia usług pralniczych dla wszelkiego rodzaju przedsiębiorstw.

Klienci:

 • Salony Kosmetyczne oraz SPA
 • Salony Fryzjerskie
 • Salony Odnowy Biologicznej
 • Kliniki Stomatologiczne / Gabinety Dentystyczne
 • Restauracje / Bary Szybkiej Obsługi typu 'Fast Food'
 • Catering
 • Linie Lotnicze
 • Instytucje Finansowe
 • Agencje Ochrony
 • Firmy Sprzątające
 • Pływalnie / Baseny

Czas wykonania usługi oraz warunki uzgadniamy indywidualnie z Klientem.

Usługa odbioru oraz dostarczenia asortymentu do Klienta jest świadczona gratis. 

W przypadku zainteresowania z Państwa strony nawiązaniem współpracy prosimy

o bezpośredni kontakt: 

tel. komórkowy: 509143770

mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.pralniaperla.pl

Zapraszamy do współpracy!

Oferta współpracy – punkt przyjęć pralni Perła

Szanowni Państwo,

Jesteśmy gdańską firmą świadczącą usługi pralnicze wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach.

Aktualnie naszym celem jest rozwój sieci punktów pralniczych. W związku z tym, składamy Państwu propozycję nawiązania współpracy handlowej skutkującej uruchomieniem w Państwa punkcie handlowym Punktu Przyjęć Pralni PERŁA

Zapewniamy: bezpłatne oznakowanie punktu; reklamę bezpośrednią na Państwa terenie (ulotki); przeszkolenie w zakresie obsługi klienta; odbiór i dowóz odzieży; korzystne warunki prowizyjne; doradztwo i pomoc w bieżącej działalności.

Warto nadmienić, że decydując się na otworzenie PUNKTU PRZYJĘĆ nie ponosicie Państwo dodatkowych nakładów, ponieważ wymagania powierzchniowe są niewielkie: potrzebne jest wyłącznie – miejsce na kosz na przyjmowane ubrania oraz wieszak na dostarczoną upraną odzież.

Biorąc pod uwagę fakt, że świadczymy profesjonalne usługi w zakresie prania wodnego i chemicznego, czyszczenia dywanów, wykładzin, chodników, maglowania – istnieje duże prawdopodobieństwo, że także Państwa dotychczasowi Klienci będą zainteresowani oferowanymi przez Pralnię PERŁA usługami.

Nowo powstały, zareklamowany punkt przyjęć pralni świadczącej bardzo wysoką jakość usług – dzięki atrakcyjnym warunkom prowizyjnym – jest dla Państwa szansą na dodatkowe, wymierne korzyści.

Mając nadzieję, że niniejsza propozycja spotka się z Państwa zainteresowaniem pozostaję z należnym szacunkiem,

Krzysztof Kulesz
Prezes pralni PERŁA